Ms Poppy"She generally gave herself very good advice, (though she very seldom followed it)."


Miss Poppy je učka a je na to hrdá...lebo ju to baví,  a lebo učkuje TU (a lebo tam máme ježka Eda).
Je závislá od kníh,  (anglických a amerických) seriálov a jedla (ktoré buď tlačí do seba, alebo na neho aspoň myslí ). Často má "vrtuľu v zadku" a nevie sa zastaviť. Výnimkou je, paradoxne, beh, ktorý ju utlmí, pribrzdí a ona nachvíľu skrotne. 

Má laktózovú intoleranciu, takže pri pohľade na väčšinu chutných vecí plače (okrem momentov, kedy sa posmelí Laktazanom). Najčastejšie sa pchá špaldovým chlebom, olivovým olejom, avokádami a vajíčkami (a pokojne aj naraz). Kávu nepije, ale neprežila by bez čierneho čaju s (rastlinným) mliekom a ani bez zeleného čaju. 

Hoci 75% času funguje v anglickom jazyku, neznáša, keď sa do slovenčiny násilne pchajú anglické výrazy. Má alergiu na slová typu "swag" a ťažko znáša väčšinu slovenských prekladov kníh a seriálov (vždy si predstaví také tie staršie "tetičky" za prekladateľským softvérom,  ktoré nemajú ani poňatia o tom, ako jazyk funguje v živej komunikácii).

Často sa niekde trieska a zabúda na podstatné veci. Má rada bodky, ružovú farbu a kvetinky, ale rada tiež montuje švédsky nábytok a fyzicky pracuje. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára